Morze

Wakacje w Grzybowie – blisko Kołobrzegu

Grzybowo to piękna nadmorska miejscowość położona w gminie Mielno, w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Jest to znana miejscowość turystyczna na wybrzeżu. Grzybowo oferuje szeroki wybór atrakcji dla turystów. Wiele pensjonatów, restauracji, barów i kawiarni. Mieszkańcy oferują liczne możliwości wypoczynku, można wybrać się na wycieczki piesze, rowerowe, a także na piknik. Dla miłośników aktywnego wypoczynku tuż obok Grzybowa znajduje się park linowy, baseny termalne oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Nie można zapomnieć o imprezach plażowych i nocnym życiu, które oferuje Grzybowo.

Czy warto jechać do Grzybowa ?

Grzybowo to popularna nadmorska miejscowość, która znajduje się o rzut kamieniem od Kołobrzegu. Plaża jest dosyć czysta jednakże i w Grzybowie jest sporo parawaniarzy ;-). Każdy kto lubi jazdę na rowerze, to będzie miał fajną bazę wypadową stąd do innych miejscowości po ciekawych ścieżkach rowerowych. Dla biegaczy także jest tutaj sporo miejsca. Kto szuka wrażeń to może udać się plażą w stronę Dźwirzyna. Warto tutaj przyjechać. Jak tam jest? Zobacz to na filmie poniżej:

Grzybowo kamera

Z czego słynie Grzybowo ?

Grzybowo słynie przede wszystkim z pięknych plaż i szerokich możliwości rekreacyjnych. Miasto oferuje również liczne szlaki piesze i rowerowe.

Jak jechać do Kołobrzegu ?

  • Autobusem lini nr 6, busem w okresie letnim
  • samochodem ul. Kołobrzeską następnie Grzybowską do ronda a stamtąd to już różne ulice
  • rowerem, hulajnogą ścieżką rowerową
  • pieszo traktem pieszym

Odległość między Grzybowem a Kołobrzegiem to od 3 do 5 km zależy od którego do którego miejsca. Poniżej mapa z dokładniejszą lokalizacją:

Grzybowo noclegi

Booking.com
Zobacz także:  Wakacje w Rogowie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *